NUBE

Álláslehetőség

Villanyszerelő

Kit keresünk?

Munkatársat keresünk, aki kitartó és diszkrét munkavégzésre képes, valamint Szegeden vagy környékén lakik.
Akár utolsó éves, frissen végzett, vagy akár már több éves tapasztalattal rendelkező villanyszerelőket.

Feladatai:

  • gyengeáramú és villanyszerelés körébe tartozó telepítési munkák elvégzése
    (utolsó évesek és a frissen végzettek esetében eleinte segítséggel, a későbbiekben egyre nagyobb önállósággal)
  • rendszerek javítása, időszakos karbantartása

Elvárás:

  • diszkrét, precíz munkavégzés
  • számítógépes programok ismerete (Word, Excel, Internet)
  • nagyfokú önállóság

Előny:

  • szakirányú (riasztórendszer szerelői vagy gyengeáramú, esetleg villanyszerelői) végzettség
  • szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • dinamikus, tapasztalt, fiatalos csapat
    • fejlődési és előrelépési lehetőség
    • sikerorientált stabil vállalati háttér
    • inspiráló munkakörnyezet
    • képzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el a jelentkezését: nube@nube.hu