Álláslehetőség

Állások:

allaslehetoseg
  • Villanyszerelő

    Kit keresünk?

    Munkatársat keresünk, aki kitartó és diszkrét munkavégzésre képes, valamint Szegeden vagy környékén lakik.
    Akár utolsó éves, frissen végzett, vagy akár már több éves tapasztalattal rendelkező villanyszerelőket.

    Feladatai:
    • gyengeáramú és villanyszerelés körébe tartozó telepítési munkák elvégzése
      (utolsó évesek és a frissen végzettek esetében eleinte segítséggel, a későbbiekben egyre nagyobb önállósággal)
    • rendszerek javítása, időszakos karbantartása
    Elvárás:
    • diszkrét, precíz munkavégzés
    • számítógépes programok ismerete (Word, Excel, Internet)
    • nagyfokú önállóság
    Előny:
    • szakirányú (riasztórendszer szerelői vagy gyengeáramú, esetleg villanyszerelői) végzettség
    • szakirányú tapasztalat
    Amit kínálunk:
    • versenyképes jövedelem
    • dinamikus, tapasztalt, fiatalos csapat
    • fejlődési és előrelépési lehetőség
    • sikerorientált stabil vállalati háttér
    • inspiráló munkakörnyezet
    • képzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el a jelentkezését: nube@nube.hu